EXPERTS

Jeden ze základních kamenů naší společnosti

Jedním ze základních kamenů úspěchu v naší společnosti jsou profesionální zkušenosti a znalosti, které nám pomáhají doručit vynikající výsledky a mít spokojené zákazníky. Z toho důvodu vždy rádi přivítáme nové odborníky v našem týmu, umožníme jim uplatnit jejich získané znalosti a podpoříme je v rozvíjení jejich dovedností v rámci naší společnosti.

Icon expert

Mezinárodní certifikace

Většina seniorních pozic je obsazována našimi kolegy na základě interního náborového procesu. Proto si chceme být jisti, že naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a mají dostatek příležitosti k rozvoji v mnoha oblastech.
Naši talentovaní zaměstnanci mají možnost navštěvovat ACCA Qualification kurzy a získat tak mezinárodně uznávanou kvalifikaci ve dvou studijních programech:

Logo ACCA
  • Foundations in Accounting and Business, roční program
  • Advanced Diploma in Accounting and Business, tří roční program

Our stories

Kamila Kubitova - Senior Operations Manager

Práce v Dixons mne I po třech letech velice baví, a to zejména díky účasti na zajímavých projektech - v rámci týmů, oddělení a napříč celým businessem. K rozvoji svých týmů mohu uplatnit své nabyté zkušenosti a zároveň, díky dynamice prostředí, s každým dnem přicházejí nové a nové výzvy :-) Nic mne nemotivuje více, než vidět, jak naše týmová práce přispívá k plnění firemních cílů. V neposlední řadě si cením přátelské, otevřené kultury a individuálního přístupu.

Náš HR tým

Miroslava Ambrožová
email
LinkedIn

HR Operations Manager

Alena Krejčířová
email
LinkedIn

Recruitment Lead

Lenka Preiss
email
LinkedIn

Senior CoE pozice

Karolína Pawlusová
email
LinkedIn

Finance & CoE pozice

Zuzana Schneiderová
email
LinkedIn

Multilingual pozice

Nikola Urbánková
email
LinkedIn

IT pozice

Zuzana Gajdošíková
email
LinkedIn

IT pozice

Petra Horylová
email
LinkedIn

IT pozice

Kristína Sabáková
email
LinkedIn

HR Marketing & Communication

}