IT Enthusiasts

Hledáme nové kolegy

Pokud si hladový po nových znalostech a informacích o tom, jak to funguje v zákulisí našeho IS týmu, hledáme nové kolegy pro role: Application Support Analyst, Linux System Administrator, PHP Developer a schopné nadšence v oblasti Business Intellinge a SAP.

icon geek

Things we do

SAP team

Náš SAP tým zajišťuje technickou podporu a vedení v komplexním a pro byznys zásadním obchodním prostředí. Integrujeme různorodé systémy v rámci naší společnosti a taky dodavatelské systémy z třetí strany.

icon brief

Bussiness Inteligence

icon bussiness administration

Business Intelligence je nejlepším oddělením pro kontakt jak s IT, tak byznys světem. V našem týmu najdeš business analytiky, solution designery, data architekty, vývojáře reportů a databází. Naším cílem je poskytnout nástroje a řešení pro podporu byznys rozhodnutí. Všichni společně pracujeme na projektech v uceleném Microsoft BI/DW řešení, což z nás vzhledem k velikosti firmy, počtu zdrojových systémů, objemu dat a rozsahu projektů dělá čestnou vyjímku na trhu. 

E- commerce team

Vyvíjíme a podporujeme rozsáhlou platformu pro multi-£bn prodejce. Jako součást IS týmu dostaneš šanci vyvíjet a udržovat jednu z největších e-commerce platforem v Evropě, která v době své nejvyšší zátěže obdrží až 5 000 000 požadavků. Hlavním úkolem našeho týmu je podpořit IS infrastrukturu pro tuto platformu, na které běží náš hlavní e-shop v UK Currys a PC World. Základními kameny infrastruktury jsou Oracle databáze a Linux/Apache/PHP aplikační servery.

Najdi více informací na našem blogu http://tech.dixons.cz/ nebo nám ukaž své kreativní kódové dovednosti na github https://github.com/DixonsCz. A nezapomeň nás sledovat na Twitteru https://twitter.com/TechDixonsCz

Logo ecom
logo PHP
$saveTheElephant = $this->SendEmailTo( array( 
"Monika.Bielova@dixonscarphone.com"
) );

Reference

Náš HR tým

Miroslava Ambrožová
email
LinkedIn

HR Operations Manager

Alena Krejčířová
email
LinkedIn

Recruitment Lead

Lenka Preiss
email
LinkedIn

Senior CoE pozice

Karolína Pawlusová
email
LinkedIn

Finance & CoE pozice

Zuzana Schneiderová
email
LinkedIn

Multilingual pozice

Nikola Urbánková
email
LinkedIn

IT pozice

Zuzana Gajdošíková
email
LinkedIn

IT pozice

Petra Horylová
email
LinkedIn

IT pozice

Kristína Sabáková
email
LinkedIn

HR Marketing & Communication

}