STUDENTS & GRADS

Roztoč to s Dixons

Jsme Dixons Carphone Centre of Excellence poskytující širokou škálu služeb z oblasti financí, administrativy, logistiky, IT a lidských zdrojů pro společnosti skupiny Dixons Carphone v Anglii, Irsku a severských zemích. Více>>

Icon student
Windmill
arrow arrow arrow arrow

Roztoč svou kariéru s DIXONS

Jsme otevřeni všem mladým lidem, kteří se rozhodli roztočit svou kariéru, rozvinout svůj talent a získat vhled do fungování úspěšné společnosti. Pokud máš pocit, že je čas zkusit si a naučit se nové věci, rádi tě zvážíme pro náš tým, pomůžeme ti s bakalářskou či diplomovou prací či potkáme na jednom z našich workshopů.

Zlepši svoje dovednosti

Pro všechny studenty, kteří mají chuť se vzdělávat o něco více a o něco více prakticky, organizujeme workshopy a semináře na univerzitách nebo v naší společnosti. Je pro nás důležité, aby všechny tréninky byly interaktivní, plné praktických rad pro tebe a užil sis je.

Icon graduate

Zapracuj na své diplomce

Icon book

V Dixons Carphone CoE jsme nadšeni z lidí, kteří přicházejí s novými nápady podporujícími inovaci našich procesů. Věříme, že spolupráce se studenty na jejich diplomových prácech může přinést nový vítr inspirace do společnosti a zároveň dát tvé práci přidanou hodnotu díky vhledu do reálného byznysu.

Staň se součástí našeho týmu

Pokud chceš navázat na teoretické znalosti ze studia a získat praktickou zkušenost, neváhej se podívat na naše pracovní pozice a zkrácené úvazky. Pracovat můžeš v oblasti financí, administrativy, HR, logistiky a IT v rámci našeho mladého a dynamického kolektivu. Jako nováček dostaneš svůj rozvojový plán a tvoji kolegové jsou vždy ochotni ti pomoci s učením nových věcí a procesů.

Icon vcard

Reference

Náš HR tým

Miroslava Ambrožová
email
LinkedIn

HR Operations Manager

Alena Krejčířová
email
LinkedIn

Recruitment Lead

Lenka Preiss
email
LinkedIn

Senior CoE pozice

Karolína Pawlusová
email
LinkedIn

Finance & CoE pozice

Zuzana Schneiderová
email
LinkedIn

Multilingual pozice

Nikola Urbánková
email
LinkedIn

IT pozice

Zuzana Gajdošíková
email
LinkedIn

IT pozice

Petra Horylová
email
LinkedIn

IT pozice

Kristína Sabáková
email
LinkedIn

HR Marketing & Communication

}